X
Medikal & Laboratuvar

Medikal & Laboratuvar

Medikal & Laboratuvar Uygulamaları

Bnreo medikal sektörün yüksek kalite ve güvenilirlikte gerekli kapasite ve debilerdeki saf su ihtiyacını karşılamak amacıyla medikal ve laboratuvar su arıtma sistemleri üretmektedir.

Laboratuvar deneylerinde kullanılan solüsyonların %99’dan fazlasını, su oluşturmaktadır. İhtiyaç duyulan saf suyun kalitesi yapılan deneylerin ve test sonuçlarının güvenirliliği için kritik bir unsurdur ve laboratuvar ekipmanlarının rutin temizliği için de önemlidir.

Hastane, klinik ve diyaliz merkezleri gibi medikal alanlarda kullanılan su genellikle şebeke veya kuyu suyunun arındırılmasıyla elde edilir. Buralarda kullanılan sulardan tüm organik ve inorganik kirletici maddeler elenmeli, bakteri ve mikroorganizma oluşumu engellenmelidir. İhtiyaç duyulan ultra saf suyun, elde edilmesi için debi ve kapasite gibi parametrelere göre Bnreo tarafından ihtiyaca yönelik, kompakt sistem dizaynı yapılmaktadır.

Hastane, Klinik, Diyaliz Merkezleri ve Laboratuvarlar için müşteri ihtiyacına göre UV Filtrasyon, UF Filtrasyon, Ters Osmoz veya Multimedya Filtrasyon Sistemleri deneyimli Bnreo mühendisleri tarafından önerilebilecek seçenekler arasındadır.

lab

Detaylı bilgi almak ve projelendirme için bizimle irtibata geçmenizi rica ediyoruz.