Sağlıklı bir

yaşam için,

sağlıklı su için...

Hergün ortalama
250,000 litre su tüketiliyor.

Buna bağlı olarak;

0 Mutlu Müşteri
0 Tasarruf Yapıldı
0 Bakım Yapıldı
lt 0 Sağlıklı Su Tüketildi

Sizde sağlığınız için arıtılmış su için... Hemen bizimle iletişime geçin.

Uygulamalarımız

Misyon & Vizyonumuz

 • Kalite

  Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de su arıtma ekipmanlarında en üstün kaliteyi, yüksek seviyede teknik destek ile bir arada sunmayı prensip ediniyoruz.

 • Yeni Teknolojiler

  Bnreo; ters osmoz, su yumuşatma, iyon giderme, nihai arıtma sistemleri gibi en etkili çözümleri bulmayı hedef almıştır. Satış ve pazarlama alanındaki hedefimiz, yeni teknolojileri ve ekipmanları müşterilerimize sunmaktır.

 • Sağlıklı Yaşam

  "Sağlıklı yaşam için, sağlıklı su için" sloganımız ile sağlığınıza değer katmayı amaçlıyoruz.

 • Geri Dönüşüm

  Endüstriyel ve evsel faaliyetler sonucu oluşan atık sular, karakteristiklerine göre gerekli arıtma sistemleri kullanılarak tekrar proseslere geri kazandırılabilmektedir. Bu şekilde, işletmede kullanılan sular, daha az maliyetle, istenen kalite ve kriterlere getirilmektedir.

Su Arıtmanın Avantajları

Suda bulunabilecek tüm zararlı maddeleri arıtmasından dolayı size en sağlıklı içme suyunu sunar. Hangi şartlarda doldurulduğu ve hangi aşamalardan geçerek evinize gelen damacana suyu kullanımından kurtarır. İçerdiği düşük potasyum ve sodyum oranıyla yüksek tansiyon hastaları için idealdir. Hızlı emilmeyi sağlayarak böbrek ve bağırsağa daha az iş bırakır. Kanda dolaşım hızı diğer sulara göre çok daha hızlıdır, vücuda dinçlik verir. Hücrelerden zararlı karışımların atılmasını kolaylaştırır. Herhangi bir mikro-organizma bulunması riski yoktur. Arsenik, nitrat, kurşun, cıva, asbest ve bunun gibi zararlı karışımlar da içermez.

Çok az miktarda kalsiyum ve magnezyum iyonları içerir. Lezzet olarak en çok satan yumuşak kaynak sularına benzer, hatta onlardan daha taze olduğu için içimi daha da güzeldir. Damak zevkiniz için en lezzetli sudur. İçimi yumuşak ve keyiflidir. Çay, kahve gibi suyla yapılan tüm içeceklerin doğal kokusunu ve tadını korur, asıl rengini almasını sağlar. Ve sayamadığımız birçok özelliğe sahip olan su arıtma cihazları kısacası sağlık açısından en güvenilir içme suyu üretir.

Bir çok damacana su satan marka hakkında fiyatlarının çok yüksek olduğunu, damacanalarının kirli olduğunu ya da sürekli fiyat arttırma politikası uygulandığını deneyimlemiş, çevrenizden ya da haberlerden duymuşsunuzdur. Kaliteli bir su arıtma cihazı sayesinde hem içtiğiniz suyun güvenilir olduğundan emin olabilir hem de ekonomik anlamda tasarruf edebilirsiniz. Uzun yıllar içme suyu masrafından kurtularak bütçenize hatırı değer bir katkı sağlayabilirsiniz. Genel olarak bir ailenin minimum damacana su tüketimine bakacak olursak; haftalık ortalama 18 tl aylık 72 tl, yıllık olarak ise 864 tl gibi bir su gideri oluşmaktadır. Sağlıklı su içmek için bu kadar masraf tüketicilerin cebini yakmaktadır. Kaliteli bir su arıtma cihazının maliyeti kendini 1 yıl içerisinde amorte edeceği aşikardır. Su arıtma cihazı akabinde ki yıllarda her yıl sizi en az 864 tl lik masraftan kurtaracaktır. Birçok kurumsal işyeri su arıtma cihazı kullanarak büyük tasarruf sağlamakta ve birçok gideri için, damacana suyuna yapacağı maliyeti tasarruf etmektedir. Enerji tasarrufu sağlama açısından da su arıtma cihazlarının faydaları mevcuttur. Hatta kullanıcısının bütçesine katkıda bulunan tek beyaz eşya su arıtma cihazıdır. Kaliteli bir su arıtma cihazından çıkan su çok daha yumuşak özellik gösterdiğinden kaynama derecesi yüzde 30 oranında hızlıdır dolayısıyla yemeklerin ve su ile yapılan çay, kahve gibi insan tüketiminin en yoğun olduğu içecekleri hazırlarken yüksek miktarda enerji tasarrufu sağlamakta ve ödenen fatura tutarlarını düşürmektedir.

Damacana suyu siparişi vermek, telefon açmak ve acaba sucu kapanmış mıdır diye düşünmek, tanımadığınız kişilere ve özellikle son zamanlarda vuku bulan gasp olaylarında sucu kimliğiyle eylemlerde bulunan şahıslara önlem almak, marketlerden su taşımak, mutfakta ayağınızın altında bir damacana ve su pompası bulundurmaktan kurtulmuş olursunuz. Ve en önemlisi, sağlık ve ekonomik açıdan içme suyunuzu kendi kontrolünüzde üretmekten dolayı maddi ve manevi olarak büyük bir avantaj sağlamış olursunuz.

Ücretsiz Kargo

400₺ ve üzeri siparişlerde!

%100 Güvenli Alışveriş

Bnreo güvencesi farkıyla.

Kredi Kartı ile Ödeme

Ürününüzü teslim alırken kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlıyoruz.

Kapıda Ödeme

Ürününüzü kapıda ödeme kolaylığı ile alabilirsiniz.